Letos se odehraje již třetí ročník výstavy For Boat. A paddleboardy na ní nebudou sedět v koutě.

For Boat je jedna z největších tuzemských výstav, jejíž tématem jsou lodě a vodní sporty. Čili také paddleboarding. Proto by českým fanouškům SUPů rozhodně neměla uniknout a měli by si termíny 8. – 10.3. kroužkovat v kalendáři.

Především Hala číslo 6 veletržního areálu v pražských Letňanech (PVA EXPO Praha) budou mít paddleboardisté (ale i winsurfisté, surfisté a kiteboardisti) pré. Své nové modely pro letošní sezónu totiž představí značky jako Tambo (kluci z Podolí přivezou i nějaké nové modely RED a Starboard), Aqua Marina nebo 2W sport, kteří na veletrhu představí první paddleboard pro vozíčkáře.

A některé z jejich modelů si budete moci rovnou na vlastní kůži i vyzkoušet. V hale totiž bude k dispozici i bazén, určený právě k vyzkoušení paddleboardingu (pokud jste na prkně ještě nestáli) nebo k otestování nových produktů.

K náhledu však bude mnoho dalšího od lodí, nafukovacích člunů a motorů, přes kajaky po třeba zajímavý „vodní-stepper-board“ značky Hobie. Součástí je navíc také Cestovatelský festival, jehož detailní program naleznete zde. O zábavu tedy bude notně postaráno.

K dispozici je i několik volných „čestných vstupenek“, kupříkladu od Snowboardelu nebo Tamba. Bez nich je základní vstupné za 200 korun.

Tak nashle na For Boat!